Trochę o mnie

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW na kierunku Dietetyka. Swą wiedzę zdobywałam również w Belgii na Universiteit Gent, wydział – Bioscience Engineering oraz Uniwersytecie SWPS, gdzie ukończyłam studia podyplomowe  z Psychodietetyki.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami, w tym z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, depresję oraz otyłość olbrzymią.

Na co dzień pracuję w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej, gdzie zajmuję się pomiarami antropometrycznymi i składu ciała w ramach okresowych badań orzeczniczych wojskowego personelu latającego, konsultacjami pacjentów z otyłością olbrzymią kierowanych na zabiegi bariatryczne, a także jestem członkiem zespołu realizującego projekty Narodowego Programu Zdrowia dla służb mundurowych.

O projektach, które pomagam realizować przeczytasz więcej na stronie:
http://www.wiml.waw.pl/?q=pl/narodowy-program-zdrowia

Dlaczego Dietopozytywna?

Staram się zaszczepić w moich Pacjentach pozytywne nastawienie do racjonalnego żywienia, pokazać, że prawidłowe nawyki żywieniowe, to nie wieczne wyrzeczenia i katowanie się niesmacznym jedzeniem. 

Jedząc zdrowo, a właściwie jedząc rozsądnie, możesz cieszyć się pełnym wachlarzem smaków. Co najważniejsze, nie potrzebujesz przy tym wydawać majątku czy spędzać całego dnia w kuchni.

Jeśli zechcesz, chętnie wskażę Ci drogę do osiągnięcia Twojego żywieniowego celu.